Мої веб-проекти


Морг -Мій організатор (Javascript)

Cайт-органайзер (технологія Ajax). Серверна частина на Python, база даних SQLite. В демо версії відсутня авторизація.
Календар - Для створення "нової події" просто клацніть мишкою в комірці "календаря" і введіть її назву. Ви можете перетягувати "події" в інше місце і міняти їх довжину.
Контакти - При пошуку по імені та прізвищу достатньо ввести декілька перших літер імені та прізвища.
Фінанси - Якщо поля "призначення платежу" і "id платника" залишити пустими, то будуть показані всі платежі за місяць.

Домашня бухгалтерія (Haskell)

Вебверсія домашньої бухгалтерії. Написана на Haskell(PureScript) і скомпільована в Javascript. Демонстрація технології запуску складних десктопних застосунків в браузері без зміни коду програми. Для десктопних версій використовувалися біблиотеки IUP та Sciter.

Домашня бухгалтерія (Kotlin)

Вебверсія домашньої бухгалтерії. Написана на Kotlin і скомпільована в Javascript. Демонстрація технології запуску складних десктопних застосунків в браузері, а також під операційнойною системою Android без зміни коду програми. Для десктопу використовувався GUI на JavaFx для версії яка працює на JVM. Для версії, що скомпільована в нативний код і працює без виртуальної машины використовувалась біблиотека IUP, яка працює з нативними контролами операційної системи. Під OC Android використовувались її нативні контроли.

Домашня бухгалтерія (Scala)

Вебверсія домашньої бухгалтерії. Написана на Scala і скомпільована в Javascript. Демонстрація технології запуску складних десктопних застосунків в браузері, а також під операційнойною системою Android без зміни коду програми. Для десктопу використовувався GUI на JavaFx, а під OC Android її нативні контроли.

Домашня бухгалтерія (Clojure)

Вебверсія домашньої бухгалтерії. Написана на Clojure і скомпільована в Javascript. Демонстрація технології запуску складних десктопних застосунків в браузері без зміни коду програми. Для десктопу використовувався GUI на SWT.

RiUP - Rust біндінги для IUP

RIup - Rust біндінги для GUI бібліотеки IUP. Глобальна змінна ROOT використана для сумісності з бібліотекою RDOM, якщо це не потрібно RIUP може працювати і без цього.

RDOM - Rust бібліотека для Web-застосунків

RDOM - Rust бібліотека для написання web-застосунків. Код простого застосунку з декількома обробниками подій і сам застосунок, який демонструє можливість роботи одного і того ж коду на робочому столі і в браузері.

ScalaGui - віртуальний GUI для Scala

Scala-gui- фасадна бібліотека для написання застосунків для робочого стола, Android та HTML . Код простого застосунку з декількома обробниками подій і сам застосунок, який демонструє можливість роботи одного і того ж коду на робочому столі, а також в андроїд та в браузері.

MavCat -Аплет - каталогізатор (Java)

Аплет для збереження закладок в єдиній базі даних. Для роботи необхідне встановлення java 1.7. Не працює в Chrome і Opera, так як вони більше не підтримують аплети. Вбудовується в бокову панель браузера (Firefox), або може бути просто закладкою (Internet Explorer). Також може запускатися як звичайна програма без браузера.

Дизайнер футболок (С# SilverLight)

Дизайнер футболок. Написаний на С#. Для роботи потрібен Microsoft SilverLight. Не працює в Chrome і Opera, так як вони більше не підтримують NPAPI